picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Przegrywanie vhs, jaka firma

Przegrywanie vhs, jaka firma

Hej. Czy jak oddam film zapisany na starej kasecie, nie zniszczą mi go?

Gdzie najlepiej udać się jeżeli chce się przeprowadzić przegrywanie vhs?

VHSSS

Posty: 20

 
Witam. Jestem początkującym użytkownikiem Internetu i dlatego jeszcze tak do końca nie umiem się tu odnaleźć.

Proszę o pomoc w odnalezieniu naprawdę solidnych i rzetelnych firm z tego zakresu.

xacti11

Posty: 13

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy która miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami osób na forum. Skorzystałam z firmy, którą zachwalały zwykłe osoby na ogólnie dostępnym forum. Nie mam trochę zaufania do opinii na stronach firm, boję się że mnoga one być pisane przez same firmy.

Serduszko4

Posty: 21

 
Witam. zainspirowałem się tum forum i zamierzam tworzyć film z życia mojego dziecka. Nie myślałem wcześniej o tym, ale biorę na porodówkę kamerę. Nie wiem tylko co moja żona o tym powie. Ale nie chce nagrywać jej jak rodzi tylko pierwszy krzyk naszego maleństwa.

eGall

Posty: 14

 
Witam.

Dzięki bardzo za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

pietryn045

Posty: 24

 
Hej. Oryginalny prezent dla rodziców w postaci ich filmu z ich wesela jest faktycznie super. Rzeczywiście ja też wypróbowałam i polecam szczerze. Nawet sobie nie wyobrażacie jaką radość to im sprawiło.

67-kristoo

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się że jest szansa przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Lecz czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

Makus16

Posty: 24

 
Cześć. To prawda, zgadzam się jak najbardziej z przedmówcą, nie ma problemu w odzyskaniu filmu sprzed lat. Ja przykładowo to zrobiłam po tym jak kliknęłam w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i wszystkim go polecam.

Działanie było szybkie i profesjonalne.

reddy

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Odświeżanie wspomnień dzięki nagranym lata wcześniej filmom to niezwykle dobry pomysł. Nie wiem tylko czy jest szansa odtworzenia każdego takiego filmu albowiem przecież korzystało się z różnego rodzaju form zapisu. Poniektóre na dzień współczesny to już przeżytek.

piet

Posty: 14