picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

ogrzewanie podłogowe nowe brzesko, polecicie firmę?

ogrzewanie podłogowe nowe brzesko, polecicie firmę?

Czy montować ogrzewanie podłogowe w domu? Ma to sens? Jeśli tak to gdzie znajdę firmę, jaka montuje ogrzewania podłogowe w Skawinie i ma w tym naprawdę niezmiernie wielkie doświadczenie? Proszę o namiary do takiej firmy.

Sklepik

Posty: 1

 
Dla osób, które szukają specjalistów od ogrzewania podłogowego w Wieliczce polecam firmę http://www.instalco-krakow.pl/ogrzewanie-podlogowe-krakow.html, która bardzo dobrze się na wszystkim zna i chętnie pomoże.

namok

Posty: 11

 
Mam nowoczesny dom i właśnie takie ogrzewanie. Mnie się podoba to, że po pierwszej w domu jest niezmiernie ciepło, a po drugie nie ma grzejników. Nawet te super designerskie grzejniki to jednak nadal grzejniki i potrafią zepsuć wygląd całego domu, a na to nie mogę sobie pozwolić.

kondziu

Posty: 9

 
Mnie ogrzewanie podłogowe niesłychanie odpowiada, lecz trzeba zlecić jego położenie komuś, kto ma faktycznie niesłychanie duże doświadczenie. Inaczej można mieć poważne kłopoty. Tym bardziej, jeśli położymy na wierzch płytki.

Gumis

Posty: 10

 
Chciałem założyć sobie takie ogrzewanie, ale nie było wtedy jak. Teraz to dopiero może jak będzie jakiś większy remont to się zdecyduje na zmiany. Za dużo byłoby pracy i za wysokie koszty. U znajomych takie ogrzewanie działa bardzo dobrze, dlatego nie dziwię się, że tak wiele osób je u siebie montuje. To się opłaca.

Miki

Posty: 2

 
Miałem ogrzewanie na grzejnikach i miałem takie podłogowe. Każde ma swoje wady i zalety. Najlepiej na sobie to przetestować i wyrobić sobie swoje zdanie.

Lalka

Posty: 23