picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

inwestowanie w OZE

inwestowanie w OZE

Czy gwarancja na fotowoltaikę, coś w stylu 20-30 lat to sprawa realna do utrzymania i czy nawet w takim horyzoncie warto inwestować w panele? Chciałbym jakoś zareagować na rosnące ceny eksploatacji nieruchomości. Dom zbudowałem, ale OZE uważam za wspaniałe dopełnienie, nawet w perspektywie przekazania instalacji kolejnemu pokoleniu.

Lupusx

Posty: 2

 
Gwarancje rzędu 20-30 lat oczywiście do utrzymania, bo takie firmy i tak już działają ponad 20 lat, więc know - how i tak przechodzi. Jak coś to zamontujesz sobie nowe, technologia tanieje.

tigra32

Posty: 14

 
Wiem, że pod klucz budują farmy fotowoltaiczne z https://amonraenergy.pl/, do tego pełna dokumentacja projektowa, preferencyjne kredyty i wyceny z wizualizacjami. U mnie zwrot lekko ponad 10% z tej inwestycji, więc się opłacało. Praktycznie przez cały rok działa, a będzie coraz lepiej, bo klimat w kraju się zmienia bardziej pod OZE właśnie.

borek149

Posty: 8

 
Robili też u mnie panele i przyznam szczerze, że trudno o lepszych, licencjonowanych wykonawców.

miasto13

Posty: 21

 
Budownictwo pasywne, energooszczędne to piękna idea i w Polsce coraz popularniejsza, dlatego takie tematy dają do myślenia.

Madzia

Posty: 6

 
Uważam, że nie wprowadzą krytycznych zmian, bo już jest masa uwag do tej potencjalnie nowej ustawy. Energetycy proszą o znacznie więcej czasu. Nikomu nie powinno się śpieszyć z tak poważnymi zmianami.

noman1

Posty: 19

 
Panele mono zachowają wydajność spokojnie na poziomie 80% przez długie, długie lata, więc nie masz się czym przejmować na zapas.

rumunekt

Posty: 4