picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

wypełnianie mat sportowych

wypełnianie mat sportowych

Jaką firmę możecie polecić jeśli chodzi o wykonanie materiałów elastycznych do wypełnienia poduszek, krzeseł i innych mebli tapicerowanych. Różnych materiałów z tego co wiem w tym zakresie sporo się pojawia i tak się zastanawiam co tutaj będzie obecnie najlepszym wyborem na jaką ewentualnie ofertę warto się zdecydować szczególnie jeśli chodzi o te nowoczesne, nieco nietypowe materiały.

Jasiaaa

Posty: 2

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o piankę PUR to mam wrażenie, że jeśli chodzi o jej wykorzystywanie to ten rynek powoli rośnie i w nowych miejscach się można z nią spotkać. Materiał, który dodatkowo podlega recyklingowi powstaje pianka wtórnie spieniona i to między innymi ten materiał zyskuje obecnie na popularności.

Czarek

Posty: 4

 
Podstawowa rzecz to szukanie firmy, która będzie zajmowała się recyklingiem pianki PUR i zagwarantuje, że ten powstający surowiec będzie na odpowiednim poziomie jeśli chodzi o jakość. Przy wykorzystywaniu w meblach bardzo istotna będzie miedzy innymi jego właściwa elastyczność.

krysian6

Posty: 11

 
Możliwości zastosowania pianki są obecnie zróżnicowane, pytanie czy będziesz w stanie mieć stałego dostawcę, gdy będziesz chciał robić np. materace. Trzeba bowiem mieć jakąś firmę, która będzie w stanie w odpowiedniej ilości taką piankę dostarczać i gwarantować również jej właściwą jakość, elastyczność, tak by dało się tą piankę w materacach stosować.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Rzeczywiście jeśli chodzi o piankę wtórnie spienioną to rynek daje coraz więcej możliwości, tych różnych produktów pojawia się sporo i wykorzystywanie takiej pianki jest coraz szersze, natomiast musisz mieć pewność, że ten surowiec, który będziesz otrzymał jakościowo będzie na odpowiednim poziomie, a z tym niestety różnie bywa. Trzeba mieć sprawdzonego dostawcę.

tigra32

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o piankę z wtórnego spieniania to wydaje mi się, że obecnie właśnie zainteresowanie nią rośnie pod kątem wykorzystywania jej jeśli chodzi o wypełnienie mebli. I w tym charakterze staje się właśnie taką propozycją, która budzi spore zainteresowanie. Natomiast jeśli będziesz chciał masowo to wykorzystywać to musisz mieć kogoś kto takie większe ilości będzie w stanie dostarczać.

Hezis

Posty: 4

 
W Polsce to dopiero zaczyna raczkować i firma Rebondex (https://rebondex.pl/pl) wprowadza na rynek piankę wtórnie spienioną, ale powiem szczerze, że materiał wygląda na bardzo ciekawy ze względu między innymi na to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o możliwość wykorzystywania takiego materiału pod kątem np. wypełnienia materacy czy poduszek.

Złoty

Posty: 17

 
Takie kwestie, które będą miały znaczenie przy recyklingu resztek pianki PUR to pytanie o to jaki surowiec ostatecznie będzie powstawał. To jakie będą jego właściwości ma kluczowe znaczenie dla ewentualnej oceny takiej pianki i jej charakterystyki. Warto to dobrze sprawdzić i porównać dostępne produkty. Najlepiej tutaj sięgać do oferty takich firm, które w tych produktach się specjalizują i mają doświadczenie.

Oleczka1

Posty: 7

 
Rzeczywiście resztki pianki nadają się do recyklingu i już miałem okazję o tym słyszeć więc jeśli ktoś będzie chciał taki materiał wykorzystać to wydaje mi się, że warto się zainteresować tym jak to dokładnie wygląda, jakie możliwości są obecnie dostępne jeśli chodzi o to jak piankę będzie można stosować.

alek5555

Posty: 10