picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

krem

krem

Zastanawiam się nad rozszerzeniem leczenia dermatologicznego, głównie blizn i lekkich przebarwień srebrem koloidalnym i zastanawiam się, czy faktycznie to się w praktyce sprawdzi. Zamierzam trochę wydać więcej na srebro w najbliższym czasie i stąd moje pytanie. Jestem już mocno przekonany, ale nie zaszkodzi potwierdzić :)

labuh

Posty: 1

 
Dzięki za polecenie. Właśnie czegoś zbliżonego szukałam. Poza tym fajnie opisane składniki, jeszcze tak szczegółowej edukacji klienta nie widziałam w żadnym sklepie. Dziękuję jeszcze raz.

bartek33

Posty: 13

 
Pierwszy raz spotykam się z nano srebrem w kosmetyku i wypadałoby wypróbować w najbliższym czasie. Jestem pozytywnie zaskoczona waszymi doświadczeniami. Dobrze, że coraz więcej możliwości leczenia problemów dermatologicznych.

daniel105

Posty: 26

 
Chodzi też o ocenę siły nano srebra, czy nie jest przypadkiem rozwodnione za bardzo. Poproś o takie informacje bezpośrednio, albo doczytaj, bo ważna sprawa przed zakupem.

Antekkk

Posty: 6

 
Możesz raz na jakiś czas sobie zmieniać i przechodzić między nano srebrem, a nano złotem, też się opłaca, bo nieco inne właściwości.

Dyduszek22

Posty: 4

 
Mi antybiotyki na problemy skóry nie pomagały, a nano srebro zadziałało, więc niedowiarków zapraszam do dyskusji :)

Antekkk

Posty: 2

 
Przy okazji powiem, że ten producent nie osłabia nano srebro. Miałem kontakt z marką w nieco innym, bardziej komercyjnym wymiarze i właśnie konkurencja ich goni, a nie odwrotnie.

Klakier

Posty: 5

 
Tak, zmiany po boreliozie też się już powoli leczy srebrem koloidalnym, nano srebrem i to z podobno dobrymi skutkami. Pewnie niedługo wyjdzie trochę więcej literatury na ten temat.

Acclaim

Posty: 12