picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Sklep z odzieżą damską o dużych rozmiarach

Sklep z odzieżą damską o dużych rozmiarach

Jak oceniacie standardy mody dla puszystych i jak się ubrać modnie oraz wygodnie? Może macie ulubione kreacje, którymi chcecie się pochwalić to zapraszam do kulturalnej dyskusji :)

Annnna1

Posty: 1

 
Pokombinuję i dzięki, że się podzieliłaś. Właśnie zastanawiałam się ostatnio nad neonową kolorystyką, bardziej wyrazistą. Odciąża wizualnie od zbędnych kilogramów :)

Strzała

Posty: 5

 
Jak coś nie będzie pasowało to możesz zawsze u krawcowej coś pokombinować, lepiej dopasować. Jak mi się coś podoba to zawsze biorę z takim zamiarem właśnie

Kitas

Posty: 4

 
Nadprogramowe kilogramy to żadna szkoda dla mody tak naprawdę, bo możesz wyjść z bardziej odważnymi kreacjami, ewentualnie skorygujesz sobie z czasem gorsetem, bielizną wyszczuplającą.

Oct714

Posty: 13

 
Bardzo duży zakres rozmiarów https://ewex24.pl/p/20/3350/bluza-ready-to-play-czarnahttpsewex24pladmincatalogproductsedit i skład jakościowy, bawełna. Nie pocisz się. Nie ma właściwie sztucznych materiałów w tych kreacjach, co bardzo doceniam. Wielkie sieci podobno oszukują, co udowodnił nawet Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. A tutaj dostajesz dokładnie to, co widzisz na zdjęciu. Rzadki przywilej klienta :)

madDog

Posty: 13

 
No z takimi ubraniami to Panie nie mają się naprawdę czego wstydzić. Bardzo dziękuję za angażujący temat.

Odi

Posty: 3

 
Geometryczne wzornictwo oczywiście. Dla puszystych groszki, kwiatki, różnicowanie kolorów, pionowe pasy, ale nie poziome :) Letnie wzornictwo moim zdaniem najlepiej się sprawdza.

sertus

Posty: 2

 
Od sieciówek odchodzę na rzecz właśnie takich mniejszych sklepów ze względu na wartościowy skład, polską produkcję. W sieciówkach oszukują na składzie ubrań, już się wiele razy przekonałam.

wiesław11

Posty: 6

 
Bardzo dobrze szyją ogólnie, polska produkcja, nie ma problemów z ewentualnymi zwrotami, bo wiadomo, że można raz na jakiś czas nie trafić.

hubertus

Posty: 3

 
Kontrast to dobra sprawa dla puszystych, bo masz przeniesienie ciężaru sylwetki. To sprawa w modzie potwierdzona i znana praktycznie przez wszystkich projektantów.

@_yyy111

Posty: 6