picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

rekuperacja

rekuperacja

Od kogo braliście centralę wentylacyjną z rekuperacją i jak w ogóle przebiega wymiana powietrza? Jakość oddychania się poprawiła, warunki eksploatacji nieruchomości?

Teraru

Posty: 1

 
Pilnuj terminów przeglądów i wymiany filtrów, a rekuperator posłuży Ci spokojnie przez wiele lat. Co do takich klasycznych kosztów serwisowania to bardzo niskie ogólnie.

namok 

Posty: 7

 
Rekuperacja obowiązkowo i to przemyślana, bo jednak mamy w Polsce problem zanieczyszczenia powietrza i to na niespotykaną w Europie skalę. Im bardziej sterylne warunki oddychania, tym lepiej dla poprawy zdrowia domowników

345_14

Posty: 14

 
Rekuperacja utrzymująca właściwy poziom wilgotności
https://berluf.com/, dzięki niej się nie męczę z alergiami w rodzinie. U nas od lat ten problem, natomiast przy właściwej instalacji tego typu jakość życia poprawia się niemiłosiernie. Polecam przejrzeć rozwiązania, bo to jest rekuperacja z ciekawymi nowinkami technicznymi i przede wszystkim bardzo dobrymi filtrami, klasa EU5.

Marko

Posty: 6

 
No właśnie u nich masz i części zamienne i serwis, co chcesz. Pomoc w eksploatacji bieżącej powiedzmy, więc to zwiększa efektywność inwestycji. Po prostu nie musisz się tak przejmować.

NiKRK45

Posty: 6

 
Myślę, że jedna z podstawowych spraw przed wyborem rekuperatora to po prostu dopasowanie filtra, najlepiej certyfikowanego, powiedzmy z cząsteczkami srebra dla lepszej kontroli zanieczyszczeń.

Lupusx

Posty: 8