picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

sprzedaż apartamentów w Karpacz

sprzedaż apartamentów w Karpacz

Możecie polecić coś sensownego jeśli chodzi o apartamenty w górach, które będzie można ewentualnie zainwestować? Szukam jakiegoś sensownego miejsca pod tym kątem, gdzie faktycznie będzie można liczyć na to, że taki apartament będzie wzbudzał zainteresowanie turystów i nie będzie problemu z tym, by na bieżąco mieć kogoś kto będzie wynajmował.

Grabow12

Posty: 1

 
Ja mam jedno mieszkanie w Krakowie i wynajmuje długoterminowo i obecnie się zdecydowałem na ofertę https://www.panoramakarkonoszy.pl/ i kupiłem apartament dwa pokoje na wynajem turystyczny w Karpaczu. Wszystko na wykończeniu, na jesień ma być gotowy więc może jesienią się coś jeszcze uda zarobić, a potem dalej już zima, święta, sylwestry i tak dalej więc liczę na to, że cała inwestycja będzie się dobrze zwracać.

Czarek

Posty: 4

 
Ja bym mógł Ci polecić ofertę Panorama Karkonoszy (https://www.panoramakarkonoszy.pl/). To apartamenty w świetnej lokalizacji, bardzo dobra propozycja pod kątem wynajmu turystycznego i można naprawdę dobrze zarobić na takiej inwestycji. Jak to mówią, żeby wyjąć trzeba włożyć, ale tutaj ta perspektywa zarobku naprawdę wygląda spoko więc moim zdaniem faktycznie warto.

Hihi_WWW

Posty: 7

 
Jeśli szukasz czegoś w doskonałej lokalizacji to oferta Panorama Karkonoszy (https://www.panoramakarkonoszy.pl/) będzie tym sensownym wyborem. Widok na Śnieżkę więc wydaje mi się, że sporo turystów może się tym zainteresować. Pod kątem zarobku z najmu uważam, że ta inwestycja będzie wypadała bardzo dobrze, warto się zdecydować. Mają też przygotowaną recepcję do zarządzania najmem na miejscu.

mJaUrVcEin

Posty: 28

 
Ja zdecydowałem się ostatecznie jednak na apartament pod krótkoterminowy wynajem dla turystów i tutaj dokładnie na Karpacz i Panoramę Karkonoszy (https://www.panoramakarkonoszy.pl/). Oferta naprawdę wypada u nich super jeśli chodzi o oferowane mieszkania. Lokalizacja z widokiem na góry więc potem pod kątem turystów wydaje mi się, żę to będzie faktycznie super propozycja i nie będzie problemów ze znalezieniem najemców.

zenek744

Posty: 9

 
Z mojej perspektywy oferta przygotowywana przez Panoramę Karkonoszy wypada naprawdę super i uważam, że warto się na nich zdecydować. Przede wszystkim pod kątem turystycznym jest to bardzo dobra lokalizacja i raczej nie powinno być problemów z wynajmowaniem i dzięki temu również ta stopa zwrotu z inwestycji, zarobki będą na zadowalającym poziomie.

Pyuhyo

Posty: 2

 
Świetną opcją jeśli chodzi o inwestycje w mieszkanie na wynajem będzie Panorama Karkonoszy (https://www.panoramakarkonoszy.pl/). W sumie 80 apartamentów w świetnej lokalizacji z recepcją, która odpowiada za zarządzanie najmem. Jeśli chodzi o zwrot z inwestycji to wydaje mi się, że powinno wyjść bardzo dobrze bo lokalizacja jest doskonała i ze znalezieniem chętnych na wynajem, nie powinno być problemu.

oooo_ooo

Posty: 7

 
W miejscowościach turystycznych obecnie dzieje się sporo i faktycznie można liczyć na dobre rozwiązania, spośród których każdy będzie miał okazję coś tam sensownego dla siebie wybrać. Podstawowa rzecz to jednak szukanie tych ofert, gdzie będzie można liczyć na to, że ewentualnie zyski z najmu będą wysokie.

bartek33

Posty: 13

 
Ja obecnie jestem na etapie planowania inwestycji w apartamenty, ale raczej myślę o tym, by kierować się w stronę morza i szukam jakichś apartamentowców na wybrzeżu, które są w dobrej lokalizacji więc ewentualnie pod tym kątem jak ktoś coś może poradzić to dawajcie znać, również z takich podpowiedzi chętnie skorzystam.

Kirrin45

Posty: 14

 
Faktycznie taka inwestycja w apartamenty jeśli chodzi o miejscowości turystyczne może wypadać lepiej pod kątem rentowności i zarobku niż w przypadku apartamentów w miastach, które wynajmuje się na długi okres czasu. Natomiast przy tym trzeba też być świadomym, że takim apartamentem na doby też trzeba jednak więcej się zajmować.

Nowe-Torby

Posty: 2