picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

transport

transport

Regesta, opłaca się dla nich jeździć? Jak możecie to dajcie znać, albo na priv, albo napiszcie krótki komentarz. Na pewno odpowiem, nawet piwo postawię, jak coś :)

Jasio234

Posty: 1

 
Szukają, szukają i to na stałą współpracę, nie wiem, czy jest jakiś limit właściwie. Możesz ewentualnie przez popularne giełdy czegoś poszukać, ale u nich system współpracy z przewoźnikami wygląda na poziom europejski.

Marioleczka

Posty: 12

 
Tak się właśnie pracuje dla korpo zagranicznych, szacunek dla człowieka od samego początku, ale całe szczęście i do Polski taka filozofia wchodzi.

pawel253

Posty: 4

 
Tak, aktualnie teraz zatrudniają. Też swoim chłopakom, synom mówię, żeby się załapali, ale coś średnio ciągnie. Warunki zatrudniania eleganckie, dla młodego idealne. Umowa o pracę, żadnych opóźnień, pustych kilometrów nie ma, nie zmarnujesz się tam. Szkolenia i rozwój pracownika też wpisany w codzienność. Duża ulga, jak masz przeżycia z mało efektywnymi spedytorami.

Lupusx

Posty: 6

 
Dobrze zarabiam w https://regesta.pl/Dolacz-do-nas i nigdy nie było opóźnienia z wypłatami. Ponad 300 kierowców zatrudniają na dzień dzisiejszy, a nie wiem, czy nie 400. Sprawność załadunków to powiedziałbym wzorowa. Jak mnie to kiedyś wkurzało, że męczysz się z patałachami. Tutaj zero stresu, przysięgam. Jeżdżę już długo, to moja pasja i właśnie są firmy i są firmy. To jest firma prze duże F, jeżeli chodzi o szacunek do przewoźnika.

alek5555

Posty: 10

 
Jeździsz z Regeście z dobrze zabezpieczonym towarem i to naprawdę dobrze. Dla mnie to znacznie większy komfort psychiczny. Nie ma przeładowania, lekkie załadunki się zdarzają często do stałych klientów, na luzie ogólnie. No i dobrze płacą, najlepiej chyba lokalnie, chociaż do końca jakoś nie sprawdzałem. Ja stawki od razu praktycznie zaakceptowałem. Lepsze niż miałem poprzednio.

Yuri20

Posty: 10

 
Ze spedytorem w Regeście to mam naprawdę dobrą współpracę. Tam realnie jest tak, że przewoźnika szanują, a nie rób, albo puste kilometry fundują. Nic z tych rzeczy. Poza tym mnie informowali normalnie o wyniku rekrutacji, zdaje się w kilka dni dostałem odpowiedź.

Aniusiaaa1

Posty: 13

 
Pracujesz u nich na umowę o pracę, oczywiście chodzi o https://regesta.pl/Kierowcy, tak? Nie musisz kombinować z własną działalnością. Ja się na tym niestety przejechałem. No i płacą faktycznie w terminie, tabor ok, wdrażają dobrze. Rekrutacja jedna z lepszych w regionie. Ciągle szukają, zleceń jest od groma naprawdę i wydaje mi się nawet, że w ostatnim czasie nawet temat wzrasta. Jak chcesz to pogadamy, postaram się wprowadzić.

djop7ek

Posty: 26

 
Mają dobrą organizację pracy. Za granicą to nie jest nic dziwnego, natomiast w Polsce to już podchodzi pod coś niesamowitego, dlatego bierzcie poprawkę. Tak właśnie wygląda normalność.

edmundzio

Posty: 2

 
Jak chcesz jeździć to u nich https://regesta.pl/Kontakt pojeździsz, bo puste kilometry się praktycznie nie zdarzają, a wysokie stawki frachtów zachęcają, żeby ogarnąć. Spokojna atmosfera współpracy, powiedziałbym stała korpo do współpracy. Jak chcesz zarobić to zarobisz, można. Szukają cały czas, jak dobrze pamiętam.

file444

Posty: 2