picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

dzbanek, która firma ?

dzbanek, która firma ?

Interesują mnie butelki wielokrotnego użytku najlepiej żeby były z filtrem. Którą firmę polecacie z najlepszą ofertą? Chce żeby filtrowana woda od razu nadawała się do wypicia. Oczywiście filtry winny być wymienne.

woo_oow

Posty: 1

 
Korzystam, na co dzień z filtrów przepływowych i jestem niesłychanie zadowolony. Woda nie była najlepszej, jakości ale teraz się to zmieniło, dlatego takie rozwiązanie polecam innym. Nie kosztuje taka cała instalacja wiele i można ją samodzielnie sobie zamontować.

Noruhe

Posty: 2

 
U nas od lat są dzbanki od dafi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oferta jest bardzo duża, dlatego można wybrać sobie kolor dzbanka jak i jego pojemność. Jeśli ktoś zużywa dużo wody to można mieć dzbanek o pojemności nawet trzech litrów. Mnie akurat wystarcza połowa tego i wszyscy piją bardzo czystą wodę.

Mnert67

Posty: 2

 
Ofert na filtry dafi do butelek jest bardzo dużo. Na pewno każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Wystarczy sprawdzić, jaki mamy model butelki, a następnie czyhamy bardzo dokładnie opisy. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem są zakupy robione tylko przez Internet.

Romantykk

Posty: 3

 
Zawsze kupuje butelki wielokrotnego użytku, albowiem wiem jak to się kończy z plastikiem. Wiecej osób powinno się tym tematem interesować, a planeta na tym by zyskała.

Karwan

Posty: 2

 
W moim samochodzie zawsze mam butelkę z filtrem, bo nigdy nie wiem, kiedy może mi się przydać. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie, bo nie trzeba kupować tony plastiku. Nasza planeta ma go już za dużo, dlatego warto o nią zadbać tak, aby nasze dzieci później nie miały nam tego za złe. Ta butelka jest do tego najlepsza.

druhnnna

Posty: 14

 
Oferty z butelką filtrującą można odnaleźć na https://sklep.dafi.pl/butelka-filtrujaca-0-7-l-z-2-filtrami-mietowa.html. Wszystko jest tutaj opisane, zatem będziemy wiedzieli, który z filtrów, do jakiego dzbanka ma pasować.

Maciusinski

Posty: 16

 
Na pewno wybór filtrów dafi do butelek jest bardzo duży, dlatego odnajdziemy to, czego szukamy. Producent dokładnie opisuje jak trzeba wymieniać filtry i kiedy lecz wyleciało mi to z głowy. Muszę sprawdzić w instrukcji obsługi.

guster

Posty: 10