picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

choinka żywa na święta, gdzie kupić ?

choinka żywa na święta, gdzie kupić ?

Poszukuję ogrodników, gospodarstw ogrodniczych, które trudnią się sprzedażą żywej choinki na święta. Chciałbym mieć pewność co do jakości. Będę potrzebował hurtowo. Jeżeli coś wiecie na ten temat, poproszę o informacje.

piekniśś

Posty: 4

 
Oprócz owoców jest dla mnie ważny wygląd. Właśnie dlatego szukam propozycji sadzonek krzewów ozdobnych. Jak ktoś coś, to oczywiście chętnie dowiem się, co warto posadzić w ogrodzie.

endrjuuu

Posty: 26

 
Też jestem na etapie poszukiwania krzewów ozdobnych. Interesują mnie tylko sadzonki prosto od producenta, żebym miała pewność, że posadzę i się przyjmą. Jeśli polecacie jakieś fajne odmiany, to piszcie. Czekam.

Kitas

Posty: 13

 
Sadzonki krzewów w marketach to po prostu żenada. Żadna mi się się nie przyjęła w zeszłym roku. Ubolewam nad faktem, bowiem zwrotu pieniędzy nie ma i czas zmarnowany. Szperam i poszukuję dobrych źródeł sprzedaży, bowiem teraz nie mam zamiaru popełnić drugi raz tego samego błędu. Muszę być pewny w 100%.

ciopix

Posty: 15

 
Ja w ten sposób zamawiam zawsze świerk srebrny na święta w hurcie, bo do paru restauracji idzie, do domu i dla rodziny :D Polecam, bo masz wtedy pewność, iż będzie to piękna choinka. Prosto z plantacji, nic nieprzebrane itd. Cenowo wychodzi podobnie. Musisz zapłacić za transport, niemniej jednak to i tak zawsze opłacalna inwestycja z uwagi na jakość.

Polaczek90

Posty: 16

 
Nadzwyczajnie duży wybór żywej choinki na święta. Dostawa zawsze na czas. Współpracują ze sprawdzonymi europejskimi plantacjami http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_choinka_na_swieta.php. Nigdy nie zawiodłem się na zamówieniu, więc polecam.

Sklepik

Posty: 21

 
A podobno są tacy producenci, którzy sprzedają choinkę żywą na święta online. Ładnie zapakowana dostarczona do domu to by mi odpowiadało. Jakbyście mieli jakieś namiary na takiego kogoś, to jestem chętny :D Ciekawe jaka jest cena i czy mają duży wybór. W ogóle jak taka sprzedaż wygląda.

audi80

Posty: 11

 
Osobiście jestem zadowolona z uprawy jagody kamczackiej, ale uważajcie na sadzonki. Dokładnie na źródło sprzedaży. Polecam znaleźć sobie sprawdzonego producenta sadzonek.

Lupusx

Posty: 9

 
A co do iglaków, to mnie też przydałaby się jakaś sprawdzona strona z wiadomościami i wiedzą. Muszę zaznaczyć, że wszędzie piszą to samo i nie odszukałem jak do tej pory żadnej strony, jaka zachwyciłaby mnie rzetelnością :( Dokładnie szukam informacji o uprawie świerka pospolitego. Jak coś znacie, piszcie.

Fifej23

Posty: 11

 
Z tego, co wiem, to najlepiej uderzyć prosto do producenta sadzonek krzewów. Podpytuję znajomych, bowiem dopiero od tamtego roku mam ogród i zaczynam tę przygodę. Od jakości sadzonek niesłychanie wiele zależy :)

Yuri20

Posty: 7