picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Kora ogrodowa, jaka firma ?

Kora ogrodowa, jaka firma ?

Jak ktoś kupował już korę ogrodową w jakimś miejscu i było wszystko ok, przede wszystkim z jakością, jaka nie do końca jest dobra u wszystkich producentów, to z góry dziękuję za namiary. Sprawa troszkę pilna, więc czekam.

Wariat

Posty: 8

 
Czytałam dużo cennych poradników i dowiedziałam się jednego, tak samo jak z doświadczenia, iż do naszych ogrodów konieczna jest jedynie kora sosnowa. Sprawdza się zawsze, więc jest uniwersalna, a poza tym tania. Sprzedawana prosto przez producenta jest w perfekcyjnej jakości.

dawid123

Posty: 13

 
Mnie też propozycja tego producenta kory ogrodowej w hurcie przypadła do gustu przede wszystkim, że nie robili ograniczeń odnośnie transportu, dowozu. W moim przypadku, przy większym zamówieniu skorzystałem, albowiem dowóz mam za free :)

dspk666

Posty: 12

 
Chyba tak jest w większości ofert, że dowóz przy wielkich ilościach od producenta kory sosnowej masz gratis.

Kitas

Posty: 11

 
Tu macie perfekcyjnej jakości korę ogrodową w Bydgoszczy http://www.kora-ogrodowa.net. Jak zależy wam na dobrej cenie, to też polecam, generalnie polecany producent. Do ściółkowania niesłychanie dobra jakość.

hubertus

Posty: 11

 
Też biorę korę prosto od producenta kory. To już taka zaufana współpraca, wobec tego nie szukam nigdzie indziej. Ogólnie można powiedzieć, że producenci bardziej starają się, żeby nie schrzanić jakości, więc to chyba najlepsze miejsce do zakupów kory do ściółkowania.

krysian6

Posty: 10

 
Super propozycja. Dobra cena i to mnie najbardziej weseli, albowiem w tym sezonie nie będę grzeszył ekstra budżetem. Jak dla mnie każda propozycja winna być taka rewelacyjna, jak ta kory ogrodowej hurtem.

suprafull

Posty: 20

 
No to bardzo dziękuję za polecenie. Przyda mi się w sezonie taka tania oferta kory sosnowej workowanej. Zawsze szukałem jakieś specjalnej ofert do ściółkowania, a tu wychodzi, iż najlepsza jest zwykła kora.

Adi666

Posty: 18

 
W swoim ogrodzie używam zawsze kory sosnowej. Nie szukam tanich ofert. Mam swojego zaufanego producenta, którego naprawdę warto posiadać, bo jak wiadomo z jakością tego produktu może być różnie.

marcinmg

Posty: 8

 
Też biorę korę prosto od producenta kory. To już taka zaufana współpraca, dlatego nie szukam nigdzie indziej. Ogólnie można powiedzieć, że producenci bardziej starają się, żeby nie schrzanić jakości, więc to chyba najlepsze miejsce do zakupów kory do ściółkowania.

Złoty

Posty: 25