picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Znacie dobrą hurtownię odnośnie świerków srebrnych ?

Znacie dobrą hurtownię odnośnie świerków srebrnych ?

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie żywej choinki na święta. Wiem, że są producenci, którzy sprzedają je wysyłkowo na zamówienie. Polecacie kogoś konkretnie? Jeżeli możecie się podzielić sprawdzonymi adresami, z góry śliczne dzięki.

Dresik

Posty: 9

 
A mnie bardzo podoba się świerk srebrny i nie wiem czy nie skuszę się w przyszłym roku na takie właśnie drzewko na świętą :) Ma piękne niebieskawe igiełki, widziałam u znajomych, bardzo długo się trzyma, pomimo tego, że w domciu jest ciepło.

Mniszek

Posty: 8

 
No takie możliwości są. Już od kilku lat hoduję borówkę amerykańską wysoką i nie narzekam, sprzedaję gospodarstwu od sadzonek i tak w sezonie zawsze parę złotych mi dodatkowo wpadnie. Nie powiem, trzeba włożyć trochę pracy, ale mnie sprawia to satysfakcję. Polecam działać:)

Kuniarz

Posty: 15

 
Kilka lat temu też miałem taki dylemat odnośnie sadzonek borówki amerykańskiej, bo jednak nie każda odmiana z tego co słyszałem lubi się u nas przyjąć. A miałem chęć na borówkę w swoim ogrodzie. I tak rzeczywiście najlepiej kupić sadzonki prosto od gospodarstwa ogrodniczego. Jak coś to zawsze pomogą, doradzą. Bynajmniej w moim wypadku tak było.

olidaks

Posty: 16

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, albowiem nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

@_yyy111

Posty: 21

 
To super hurtownia, z dobrymi cenami i wysokiej jakości sadzonkami krzewów ozdobnych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Polecam.

Miki

Posty: 12

 
W tamtym roku w końcu zdecydowaliśmy się na sadzonki krzewów ozdobnych. I naprawdę polecam zwłaszcza ofertę tych oryginalnych, które sprowadzane są do naszego kraju z innych europejskich państw i dobrze się u nas przyjmują. Niektóre kwitną tego samego sezonu :)

epaepa33

Posty: 18

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, natomiast nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

AlU

Posty: 26

 
Bardzo dobrze się składa, bowiem właśnie poszukuję oferty producentów sadzonek świerka pospolitego, będę miał na uwadze tę propozycję. Dziękuje i pozdrawiam.

shelby

Posty: 23