picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Pomysł na pozbycie się chwastów?

Pomysł na pozbycie się chwastów?

Witajcie, kupował ktoś kiedyś korę ogrodową? Moglibyście polecić jakiś dobry sklep gdzie takową nabędę?

Dziękuję za wszystkie porady.

djramu

Posty: 16

 
Moja mama bardzo pilnie poszukuje kory sosnowej, chce ją zakupić gdyż usłyszała, że dzięki niej jej krzewy będą miały odpowiednią wilgoć latem a zimą ciepło, które nie pozwoli na zmarznięcie korzonkom. Dlatego proszę was bardzo abyście poradzili nam gdzie najlepiej będzie kupić daną rzecz? Zależy nam szczególnie na przystępnej cenie.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

szulmar

Posty: 20

 
Hej, możecie mi powiedzieć coś więcej na temat kory sosnowej? Mam zamiar ja kupić hurtem jednak jeszcze trochę się waham. Mogą wypowiedzieć się na dany temat te osoby, które posiadają w ogródkach dany produkt?

Będę niezmiernie wdzięczna. Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie informacje oraz pozdrawiam.

Olipet56

Posty: 16

 
Cześć, potrzebuję waszej pomocy natomiast mianowicie chodzi o korę sosnową, co myślicie o niej i jej zastosowaniu w ogrodach i sadach? Dobrze się sprawdza i nie przepuszcza chwastów? Możecie się wypowiedzieć na dany temat?

Jest to dla mnie znaczące albowiem nie chcę wydać pieniędzy w błoto.

Grażyna12

Posty: 24

 
Moja mama niesłychanie pilnie poszukuje kory sosnowej, chce ją nabyć ponieważ usłyszała, że dzięki niej jej krzewy będą posiadały odpowiednią wilgoć latem natomiast zimą ciepło, które nie pozwoli na zmarznięcie korzonkom. Zatem proszę was niesłychanie abyście poradzili nam gdzie najlepiej będzie zakupić daną rzecz? Zależy nam w szczególności na przystępnej cenie.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Wwalczuś

Posty: 15

 
Cześć, możecie mi powiedzieć czy kupno kory sosnowej jest świetnym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów czy raczej nie? Będę wam ogromnie wdzięczna za szczere informacje, gdyż nie chcę wydać pieniędzy w tak zwane błoto.

Czekam z niecierpliwością.

Kucharzzz

Posty: 22

 
Jestem osoba, która boi się troszkę eksperymentować, mam niesłychanie piękny ogródek ale wymaga on ode mnie niesłychanie dużo poświęcenia i czasu. Jestem już osobą starsza i ciężko mi jest się zorganizować.

Możecie powiedzieć mi czy należałoby kupić korę sosnową pod krzewy? Odejmie mi to troszkę pracy? Prawda jest to, że chwasty się przez nią nie przedostają? Z góry dziękuje.

yarpen2

Posty: 21

 
Hej, wiecie może coś na temat kory sosnowej?

Mam zamiar ozdobić sobie nią mój ogródek lecz nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie. Będę wam ogromnie wdzięczna jeśli się wypowiecie. Czekam na szczere informacje z niecierpliwością, gdyż zależy mi na czasie.

Z góry serdecznie dziękuję i wszystkich gorąco pozdrawiam.

nbd

Posty: 29

 
Dzień dobry.

Moja siostra niezwykle kocha urządzać swój ogród i sad jednak wymaga to od niej mnóstwo procy i czasu chciałabym jej trochę pomóc w tym i uprościć jej to obowiązek. Co myślicie o http://www.kora-ogrodowa.net? Warto tam zamówić korę sosnową, która hamuje porost chwastów i zatrzymuje wilgoć oraz chroni korzenie przed zimnem?

Czekam na szczere informacje. Pozdrawiam.

AnnnnoD

Posty: 25