picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Szamba betonowe Przeworsk

Szamba betonowe Przeworsk

Poszukję niezawodnego, niekoniecznie bardzo taniego szamba z przynajmniej dwuletnią gwarancją. Proszę o kontakty do witryn internetowych wykonawców.

Mam już dość szukania po własnych znajomych :P

Zydek

Posty: 22

 
Beton dobra rzecz, bo i nie cuchnie i trwała sprawa. Ja mam od kilku lat szambo tego typu i wysoko sobie cenię. Nigdy się nie przytkało. Koszty eksploatacji też do ogarnięcia. Zniżki pojawią się szybko :P Nie ma tak naprawdę zbyt wielu klientów, bo prawie wszędzie są kanalizacje.

Ja tam wolę spokój na odludziu.

Michaś

Posty: 16

 
Chcesz| niską cenę?

To tylko szambo betonowe. Tworzywa sztuczne nie dość, iż droższe to i przecieki śmierdzące mają. Dopasuj wymiary, bo wówczas też oszczędzisz na eksploatacji. Polecam ogólnie firmy zajmujące się instalacją w twoich okolicach.

Mniej zabulisz za transport.

reddy

Posty: 20

 
Sporo zależy od twojego zamysłu. Jak wybierzesz betonowe szambo to u producenta montaż wyjdzie najtaniej. Co mogę polecić ze stron internetowych? Częstokroć polecają szamba.pro, bowiem mają sieć w całej Polsce.

Na pewno transport najtaniej wychodzi, chociaż sam nie wiem. Musisz zadzwonić.

sonio

Posty: 26

 
Lepiej od razu postawić na konkretnego wykonawcę, co się zna na rzeczy. U mnie sprawa była prosta. Wybrałem szamba.pro, albowiem blisko mnie działali. Od trzech lat szambo mam i wszystko śmiga. Także mogę polecić.

Nie policzyli mnie też jakoś strasznie.

multikrzych

Posty: 23

 
Zainwestowałem osobiście w masę betonową szamba i nie mam od dawien dawna żadnych problemów z odprowadzaniem ścieków. Standardowa procedura, nic nie śmierdzi, natomiast wydałem nie wiem, może parę tysięcy ze wszystkim, czyli transport, montaż, itp.

CAUCHETWERE

Posty: 12

 
Jak chcesz tylko szambo betonowe to wejdź sobie na szambabetonowe.pl. Tam się specjalizują tylko w takich projektach. Mam u siebie przydomową oczyszczalnię i siedzę na kredycie, więc aktualnie przyznam, że gdybym się cofnął w czasie, wybrałbym betonowe szambo. Nie ma sensu przepłacać.

Innowacje nie zawsze są porządne, przynajmniej w moim przypadku.

Domeczek2

Posty: 19