picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

okna świdnica, dobra firma ?

okna świdnica, dobra firma ?

Szukamy dobrej firmy, co oferuje okna w Świdnicy. Macie kogoś upatrzonego, kto ma solidnie wykonane ciepłe okna?

borek149

Posty: 1

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony. Jest tam firma, która ma super oferty. Ceny są bardzo różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

labuh

Posty: 13

 
Zawsze jest kłopot z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, lecz z drugiej wiem, że to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bowiem poprzez nie ucieka niezmiernie wiele ciepła, co znaczy, że musze na ogrzewanie wydawać jeszcze wiecej. Tego nie chce, dlatego wolę odszukać okna w dobrej cenie i z niezmiernie dobrymi parametrami.

oligart6

Posty: 11

 
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na liczba komór. Okna to okna i już. Obecnie jest w przeciwnym razie. Sam jak poszukiwałem okien w Świdnicy to znalazłem firmę, która miała niskie ceny za sześciokomorowe. Jestem z nich niezmiernie zaspokojony.

Tatusiek4

Posty: 7

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem usatysfakcjonowany. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o sporo cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o sporo ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

wiesław11

Posty: 16

 
Trzeba pamiętać, że nie tylko okna są ważne. Ważne również będzie to jak je ktoś montuje. Miałem kiedyś super okna i nie wiedzieli jak je montować. Ostatnie przez okna nie wiało, niemniej jednak obok niestety tak. Trzeba uważać na to, co się robi i komu się takie prace zlecana.

Anno Domini

Posty: 7

 
Według mnie najlepsze okna w Świdniku są tutaj https://www.danzal.com i tę firmę mogę polecić. Mają okna niezwykle różne, wobec tego każdy sobie coś dopasuje.

Lupusx

Posty: 6

 
Z tego, co wiem to firma, która stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, które mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i naprawdę są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy bardzo dużo na grzaniu.

Pyszności2

Posty: 10

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem niezmiernie zaspokojony. Jest tam firma, jaka ma super oferty. Ceny są niezmiernie inne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

Black_Riot

Posty: 13